My posts are my personal views. They do not represent the views of my company / Příspěvky na tomto webu jsou pouze mé osobní názory.

www.yirina.net


 


 

 

Od legendární Pétiny rozlučky se svobodou uplynuly 3 roky, během kterých se toho stalo hodně. A tak jsme se po dlouhé době sešly při příležitosti oslavy Pétiných narozenin a vyrazily do noční Prahy. Protože už nikam moc nechodíme, tak nemáme zkušenosti s tím, kde se dá dobře bavit. Nakonec padla volba na podnik Techtle Mechtle na Vinohradské.
 


Ladies night.


Oslavenkyně.


Selfie pro Milana.


A ještě jedna.


Věrka si dala večeři.


Kuchař si zapomněl na jejím talíři noviny.


Martinku jsem taky dlouho neviděla.


Holky pily Aperol, což vedlo k následným nepříjemným událostem.


Gratulace.


Tohle byl vášnivý polibek k narozeninám.


Dárky.


Věrka poslední týdny neposlouchá nic jiného než komplimenty na to, jak jí nové brýle sluší.


Martinka se je taky zkusila a Péťa to okomentovala, že vypadá jak herečka z pornofilmu :-)


Já myslím, že dobrý.


V této chvíli nás obsluha začala kasírovat s tím, že si pak budeme chodit platit každý drink extra. Ze společného účtu jsme si každá říkaly, co jsme měly a separátně platily. Martinka, která vypila jen 5 Aperolů, který podle menu stál jeden 95 Kč, měla platit mnohem více, než 500 Kč, se kterými počítala. Tak jsme se nad tím pozastavily, překontrolovaly cenu v menu i co měli na webu a zeptali se obsluhy, jak to tedy je. Servírka to šla zjistit. Nejprve se vrátila s tím, že se moc omlouvá, že to je chyba v tom menu, které je ještě letní a nevyměnili ho (v únoru!) a že v kase je správně cena 135 Kč. A vypadalo to, že to tímto považují za uzavřené. Tak jsme jí ve vší slušnosti řekli, že snad nám ten rozdíl vrátí, že tam měly i ostatní holky Aperoly a že nás to moc nezajímá, že mají v kase něco jiného. Přišla další servírka a řekla, že nám tedy vrátí 500 a ať si to mezi sebou rozpočítáme a rozdělíme. Tak to už jsme byly trošku naštvané, spočítaly jsme, že těch Aperolů se u nás u stolu vypilo 15 a tak nás poškodily o 600 Kč a ani by asi neměli snahu to nějak řešit. Takže to už jsme trvaly na tom, že my si nic nebudeme rozdělovat a každé vrátí přesnou částku, která jí byla naúčtována navíc. Tvářili se trochu kysele, ale nakonec bylo po našem.
Co to mělo znamenat, doteď nevíme. Zdražit pití z 95 Kč na 135 Kč, tedy o 40 Kč na jednom drinku, kterých někdo vypije pět nebo šest, je docela hardcore. Nebýt Martinky, která si toho všimla jen proto, že si nic jiného nedala, tak by jsme na to ani nepřišly. Tím, že si ostatní holky daly k drinku jídlo nebo jiné věci, tak se jim to v tom ztratilo.  


A Věrka musela ráno do práce, tak nás opustila.


A my pokračujeme.

A poté jsme sešly na parket a už jsou jen fotky z mobilu.


Tak zas někdy. I když, asi ne v tomto podniku.


www.yirina.net