My posts are my personal views. They do not represent the views of my company / Příspěvky na tomto webu jsou pouze mé osobní názory.

www.yirina.net


 

 


V posledních měsících jsem přestala v televizi koukat už i na Prostřeno a dívám se jen na zprávy a na Hydepark s Danielem Stachem. Jinak si přepnu televizi na Youtube, kde mi jedou videa od těch tvůrců, které odebírám nebo si tam pošlu k přehrání z počítače. Mám to spíš jako zvukovou kulisu, ale pořád je to zajímavější, než aktuální televizní tvorba. Sdílím pár tipů na ty, které sleduji.

 

Fly with Stella - 20 432 odběratelů (anglicky)
Stella je letuška American Airlines, bázovaná v New Yorku. Měsíc létá a měsíc je u svého snoubence v Německu. Natáčí velmi zajímavé vlogy ze své práce a layoverů. Je to zajímavá změna po všech vlozích letušek ze Středního východu, to samé, ale z USA. Navíc ona sama je taková neustále vysmátá a v pohodě a tak je příjemné se na ni koukat. Stella mě baví.


Stella.


Její tvorba.


Bára Votíková - 109 129 odběratelů (česky)
Bára je sportovkyně, hraje ženský fotbal. Já o ní nikdy neslyšela, ale podle všeho je i ve sportovní oblasti docela známá. Mě teda zaujala tím, jak je vtipná. Bohužel dělá videa jen občas, ale zase když už, tak se na ně dobře kouká a mají hlavu a patu.


Bára.


Její tvorba.

Sej Roška - 28 853 odběratelů (česky)
Tato protagonistka na sebe upozornila svým mej kap tutoriálem (ten má aktuálně více než neuvěřitelných 400 000 shlédnutí), ve kterém paroduje většinu beauty videí. Zábavné na tom bylo třeba to, že to, že se jedná o parodii, někteří nepochopili a psali jí v komentářích pod videem, že to líčení je strašné. Jsem si říkala, že to bylo sice vtipné a zasmála se u toho, ale toto se nedá moc opakovat, ten vtip se tím vyčerpal a ona nebude mít co tvořit. Ale není to pravda. Slečna točí dál a pořád je vtipná a dělá si z toho legraci, což opět dost sledujících nechápe, ale to je jejich problém. Navíc ta holka není žádný blázen a psychopat, jak by se dalo čekat, ale má všech pět pohromadě a bude asi docela chytrá a takto se prostě jen baví. Proč ne.


Sej Roška.


Její tvorba.

Milano Style - 2 655 odběratelů (česky)
Nějaký Milan točí videa nejen o kosmetice. Ano, je to u kluka nezvyklé. Ale jak se správně říká: "Každá žena chce chlapce, který je pěkný, galantní, umí se chovat a voní. Bohužel takový chlapec už chlapce většinou má." A Milan má Jardu. A asi i proto má příjemný projev a dobře se na něj kouká a poslouchá.

 
Milan je sympaťák.


Jeho tvorba.


www.yirina.net