My posts are my personal views. They do not represent the views of my company / Příspěvky na tomto webu jsou pouze mé osobní názory.

www.yirina.net


 Výrobky které jsem používala během července a srpna

 Černá linka na oči ve fixu
Perfect stay precision Eyeliner pen
Astor
cena: asi 100 Kč

Jsem si to koupila na zkoušku, protože už roky používám linkovač tekutý s měkkým štětečkem a říkala jsem si, že ten fix přeci musí za to víčko děsně tahat. Ale když to tolik lidí používá a firem nabízí, tak že to je asi nějak vymyšlené. No, nevím. Přesně mě to tahá za to víčko. Ten hrot je prostě děsně tvrdý. Jedině, když se to sklopí nějak na stranu a kreslí se to jako "hranou" nebo jak to nazvat, ale to pak nekreslí přesnou linku. Možná to nějak špatně používám, ale za mě tohle ne.


 


Sprej na vlasy, dodávající lesk 
nutri gloss luminizer extraordinary gloss
L´Oréal Elseve
cena: 220 Kč (ale dá se koupit i v akcích mnohem levněji)

Je to jemná voňavá tekutina, která nechává na vlasech hodně příjemnou vůni a takový jako hedvábný pocit. Používám ho, když jdu někam ven s rozpuštěnými vlasy, pro ten aktuální efekt.


BB Bronzer
BB Bronzer mono oil 8 in 1 beauty balm
Maybelline
cena: 8 GBP

Koupeno v Británii, u nás není. Měli světlejší a tmavší, vzala jsem ten světlejší. Má to být něco jako bronzující BB krém. Je pravda, že tvoří takový bronzový odstín, jakoby opálený, ale zkoušela jsem ho párkrát do práce a bohužel večer jsem byla úplně lesklá. Tak to funguje, ale asi ne na nějaké dlouhé dny. Eventuálně člověk musí mít pudr v té samé barvě, ale když to zapudruje, tak bude matný a zmizí ten bronzový odlesk, tak to se pak může napatlat rovnou tmavým makeupem a výsledek bude stejný. Funguje to, jen na omezený počet hodin. Od 7:00 do 19:00 to nevydrží.


Bronzer a rozjasňovač
Bricks bronzer / shimmer bricks illuminate complexion / matte bronzer
Maybelline
cena: 8 GBP

Koupeno v Británii, u nás pokud vím, není. Ten bronzer moc nepoužívám, ale rozjasňovač ano. Škoda, že je ten poměr rozjasňovač vs. brozner takový jaký je, lepší by to bylo obráceně. Každopádně je to normální průměrný výrobek, žádný zázrak ani propadák. Za 8 GBP docela drahé, to se dá u nás koupit stejný i levněji.


Štetec na tekutý make-up a pudr
flat top štětec master
Petra Lovely Hair
cena: 250 Kč

Štětec od jedné z nejznámějších českých beauty blogerek, Petry Vančurové alias Petry Lovely Hair. On trošku připomíná podobný od známé značky Sigma, ale to vůbec nevadí, ono toho na poli štětců asi moc nového už vymyslet nejde. Od té doby co ho mám, jsem přestala používat ten od Urban Decay, který byl minimálně dvakrát tak drahý. Ale už začínal pelichat. Tento je super, krásně se s ním make-up nanese a zapracuje. Jak má takový ten plochý tvar, tak se s tím výborně pracuje. Akorát ho tedy skoro obden peru, on to ten make-up docela zanáší a slepuje ty chlupy k sobě. No, ale to se nedá nic dělat.

 


Báze pod make-up
matte primer - zmatňující a vyhlazující báze pod make-up
Gabriella Salvette
cena: cca 160 Kč (ale častou jsou akce za cca 110 Kč)

Báze pod make-up, podobná té, co má na trhu Dermacol. Já ty báze používám, když je zrovna mám. Ono je to balení dost malé a rychle se spotřebuje. Zase nemůžu říct, že bych se bez toho neobešla, takže si je kupuji, když se objeví nějaká nová, kterou chci zkusit. Nejsem schopná říct, jestli to má nějaký efekt, spíš jde asi jen o můj pocit. 


Denní proti vráskový krém
Liftactiv supreme
Vichy
cena: cca 600-700 Kč

Mám ho ještě z té loňské vánoční sady, konečně na něj přišla řada. Je příjemný, dobře se natírá, ale mám pocit, že mi trošku vysušuje pleť, nemám po jeho použití pocit takové té vláčnosti a hydratace. Navíc účinek tak viditelný, jako u Biodermy nepozoruji. Vzhledem k tomu, že je ještě dražší než Bioderma, tak bych si koupila radši znova tu, ale bohužel už zrovna ten můj přestali vyrábět. Zatím mám zásobu, ale co budu používat potom, nevím.


Paletka očních stínů
beauty palette eye shadow
Sephora
cena: cca 600 Kč

Tuto paletku jsem dostala, nevím, jestli je ještě v prodeji. Obsahuje hodně barev, které všechny nevyužiji. Ale abych ji začala používat a ozkoušela ji, tak jsem načala ty hnědé matné odstíny. Bohužel jsem zklamaná, ty stíny docela dost práší. Na každodenní použití ji mít nebudu, ale povedu ji v patrnosti, pokud bych potřebovala pro nějakou zvláštní příležitost použít netradiční barvy. Jinak mám mnohem kvalitnější a lepší stíny, než tyto.

 


Posilující spreje do vlasů
Double elixir (shine/care serum + fit style/shine-care serum)
L´Oréal
cena: cca 110 - 130 Kč (bývá často v akci za 90 Kč)

Spreje do vlasů s olejovou složkou. Před použitím nutno protřepat. Používám je tak, že se před spaním vykartáčuji vlasy, nastříkám na ně jeden z těchto sprejů a zapletu je do copu. Ráno cop rozpletu, vlasy zase prokartáčuji a do konečků vetřu olej (jiný přípravek). Na celé vlasy pak nastříkám zase další z těchto sprejů. Vlasy po nich pěkně voní a mám pocit, že se hezky lesknou. Do doby, než přijdu do práce, dám je do drdolu a nasadím na ně klobouk. Pak už je to úplně jedno. Jsem s nimi spokojená, budu kupovat i dále, speciálně tyto s tím olejem. 


Gelové oční stíny
Color tattoo 24hr
Maybelline
cena: 119-190 Kč

Ceny těchto stínů se docela výrazně liší, řetězec od řetězce. Já jsem si počkala na akci typu 1+1 zdarma, pokud na ně člověk nespěchá, vyplatí se to. S těmito dvěma posledními mám už celkem 4 odstíny. Je to pohodlné řešení, pokud není čas dělat se s nějakým stínováním a přechody a přesto chce člověk něco na očích mít. Takové to rychlo líčení, natře se to prstem, nahodí řasenka a je to. Vezmu si je teď i sebou na cesty a budu používat tam, je to malé, skladné a nehrozí, že se to vyklepe, jako práškovo-pudrové stíny. Na cesty naprosto ideální výrobek. Aplikovat to jde i jen prstem, tudíž není potřeba sebou tahat nějaké štětce.


www.yirina.net