31. 1. 2016
 

 

Markéta rozlučka

 

Když jsem se na jaře 2013 přesunovala dočasně v rámci Emirates na letiště, musela se za mě najít náhrada do města. Tehdy jsem se ale přesunovala na letiště dočasně na 3 roky, za Štěpánku, která odešla z letiště na mateřskou dovolenou. Za mě byla tedy vybrána do města Markéta. Jenže, v průběhu těch tří let, odešla z Emirates úplně kolegyně z letiště a já jsem se tedy přesunula na letiště na trvalo. Tudíž se uvolnilo moje stálé místo ve městě a na to byl vypsán konkurz. A tak k nám přišla Milena, z Brussels Airlines. Ale opět tam tím pádem chyběl člověk na letišti za Štěpánku, čili mě, která se přesunula na stálé místo za kolegyni. A tak se na letiště přesunul dočasně Jenda z města. A za Jendu se musel opět najít někdo dočasně do města. A do toho ještě otěhotněla Markéta, která byla původně záskok za mě do jara 2016 a chyběli dva lidi. A tak se nabrala Jindřiška, ex-Swiss Air Lines. My už se v tom sami moc nevyznáme, kdo je kde za koho.
To je jak byly takové ty kvizy: Karel se kamarádí s Honzou, který nemá rád zelenou barvu, Petr má rád modrou barvu, ale nekamarádí se s Karlem, který má rád zelenou, kolik je jim dohromady let?

Markéta se během téměř tří let u Emirates stihla přestěhovat, otěhotnět, vdát a ještě přestěhovat a teď už ji čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty:-)
 


Rozlučka se konala v zasedací místnosti ve městě, po pracovní době.


Zde máme diplomy a ocenění.


Psali nám i z Hradu.


Emirates má pro své zaměstnankyně i těhotenskou verzi uniformy.


Honza.


Tom.


Předávání peněz, klíčů a atd.


Markét dostala plenkový dort.


Nástěnka ve kanceláři.


Milena.


Hanka.


Ivanka.


No nekecej!

A to je vše:-)
 


www.yirina.net