21. 4. 2015
 

Urban Decay
 

Naked On The Run
 

(limited edition)

 

Tuto paletku jsem kupovala v Sephoře, v rámci slevového víkendu "Myshoppingfever". Měla jsem dilema, jestli vzít Naked 2 nebo tuto limitovanou edici. Nakonec jsem si vyhodnotila plusy a mínusy a zvolila Naked On The Run.
Paletka je primárně určena pro cestování, obsahuje 5 stínů na oči, tvářenku, bronzer, rozjasňovač, zmenšenou verzi řasenky Perversion, tužku na oči Glide On v tmavě hnědé barvě a lesk na rty ve světle růžové. Co se týče rozjasňovače, vedou se o něm diskuze a prý je to také oční stín, který se ale dá použít i jako rozjasňovač. Já to spíš vidím jako rozjasňovač, který se dá použít také jako oční stín:-) Já ji určitě na soukromé cesty sebou tahat nebudu, protože je dost velká a těžká a hlavně si během cestování nedělám stíny. A už vidím, jak by mi někde spadla a všechny pudrové stíny by se z ní vyklepaly.
Já stíny potřebuji do práce, abych splňovala uniformní kázeň.


Kazeta je balená v papírové krabičce.


Papírová krabička zespoda.


Dováží to sem L´Oreal.


V papírové krabičce je kovová krabička. Měří 13,6 x 12,7 cm.


V krabičce jsou dva papírky.


Jeden papírek.


Druhý papírek.


A vnitřek kazety v celé kráse.


Pro porovnání velikosti kazety s lakem na nehty a rtěnkou.


Řasenka, tužka na oči, lesk na rty.


Lesk na rty.


Tužka na oči.


Řasenka.  

První test jsem provedla tak, že jsem se nalíčila celou paletkou (kromě bronzeru, protože s tím ještě neumím úplně zacházet) a vyrazila cvičit. Na očích jsem si nedělala linky na horním víčku, jen stíny a spodní linky (na ty jsem použila tmavě hnědou Glide On tužku). Použila jsem i řasenku z kazety.
 

 

Druhý test jsem provedla na líčení do práce. Tentokrát jsem použila přes stíny černé oční linky a na spodní linky černou tužku Sephora. V práci jsem si domalovala červenou rtěnku (Dermacol Longlasting Lipstic, odstín č. 8).
 


 

Pod stíny jsem použila bázi od NYX. Ty vydržely celý den krásně syté a matné. Většinou mám po celém dni na očním víčku mastné rýhy, ve kterých se stíny rozpustí, ale s těmito stíny se to nestalo. Kolegyně to zkoumaly a obě odsouhlasily:-) 
Shrnutí je, že stíny vydržely celý den a nezměnily konzistenci (což se mi snad zatím u žádných ještě nepovedlo). Řasenka Perversion mě moc nenadchla, řasy barví, ale že by je nějak natáhla a opticky zhustila, tak to určitě ne. Mojí žlutou řasenku od Miss Sporty v tomto asi žádná nepřekoná. Tužka na oči hezky kreslí, ale škoda, že není černá, tu bych využila víc. Nicméně si tedy k této přikoupím hnědé tekuté oční linky a vyzkouším je s ní. Tvářenka je OK, rozjasňovač také, ale na můj vkus děsně práší. Lesk na rty je v pořádku, ničím nevybočuje, já lesky moc nepoužívám, tak ho asi nemůžu moc hodnotit. Ale třeba začnu, když teď jeden mám:-)

Celkově jsem s paletkou spíše spokojena, ta kvalita stínů vynahradí třeba to, že bych radši, aby v ní tužka na oči byla černá. Lesk na rty bych nahradila rtěnkou, ale to je asi otázka vkusu.

Celkové hodnocení:
+ stíny krásně drží celý den, výborně se aplikují a roztírají, nedělají se v nich mastné rýhy
+ kombinace tvářenky, bronzeru a rozjasňovače umožňuje hodně kreativity
+ krásné luxusní balení / velké zrcátko
- vyšší cena (ale nevím, jestli brát jako mínus, to k této exkluzivní značce patří, Ferrari taky nemůže stát sto tisíc)
- barva tužky tmavě hnědá (radši bych černou)
- rozjasňovač je velmi "prášivý"


www.yirina.net