26. 5. 2015
 

Urban Decay
 

Naked (Tuto paletku poskytla k recenzi Věrka, která ji vydržela nepoužít, abych i mohla nafotit neporušenou, za což jí moc děkuji:-)

 

Paletky Naked se letos hodně probíraly, protože dosud se nedaly koupit v ČR a až nyní je uvedla do prodeje Sephora. Cena na české trhu je 1380 Kč. Sephora má ale často akce typu 2+1 zdarma nebo 20% sleva. Proto je nesmysl, kupovat ji za tuto cenu a je lepší si počkat na nějakou akci. Já se chystám si ji koupit v USA, ale ještě nejsem rozhodnuta, jestli tuto klasickou 1ku nebo 2ku nebo 3ku. To je těžké rozhodování.


Paletka je zabalena v hnědé krabičce.


V papírové krabičce je paletka. Tato 1ka je pokryta sametem, což je dost nepraktické. Je na něm vidět každý chlup a zrnko pudru.


A samotné stíny uvnitř. Jsou matné i třpytivé, světlejší i tmavší. Klasika, která je jako dělaná do každé základní výbavy. Fotka při denním světle.


Fotka při umělém světle.


Šest stínů vlevo.


Šest stínů v pravé části.


Stíny na ruce. Ty nejsvětlejší nejsou skoro vidět, nejen na fotce, ale ani v reálu na ruce.


Stíny na oku.

 

Paletka je krásná, nabízí širokou škálu zemitých barev, já bych asi dala přednost stínům trošku více do hněda. Stíny vydržely na oku celý den (s použitím báze od NYX). Nanášejí se velmi dobře, i když některé trochu práší. Pokud hledáte nějakou univerzální paletku pro přirozené stíny, touhle určitě chybu neuděláte.


Celkové hodnocení:

+ stíny jsou kvalitní a dobře drží
+ široká škála přírodních barev
- vyšší cena (ale bývají různé akce 2+1 nebo 20% sleva)
- nepraktická sametová krabička, na které je všechno vidět (paletky Naked 2 a Naked 3 řady jsou už plechové)
- dostupnost v ČR jen v Sephoře v Praze a ještě ne ve všech pobočkách


www.yirina.net