29. 8. 2015

 

Sephora - služba líčení

 

 

Sephora nabízí ve svých prodejnách službu líčení zákaznic a tak jsem si řekla, že tuto službu ozkouším. Abych tam nešla sama, zlákala jsem Věrku, která se propůjčila k tomuto pokusu také. Líčení jsem objednávala asi 3 týdny dopředu přes web Sephory, na konkrétní datum a čas. Chtěla jsem průběh líčení vyfotit a zdokumentovat, ale dozvěděla jsem se, že v Sephoře se nesmí fotit. Pokusila jsem se napsat na jejich marketingové oddělení, ale odpověděli, že to prostě nejde a že fotit u nich smějí jen blogerky se kterými spolupracují a tečka. Tak nic no.
Toto zakazování focení v prodejnách nemůžu pochopit, tím spíš, že jediné místo, kde jsem se s tím setkala, jsou české obchody. V české Sephoře si člověk nesmí vyfotit mobilem ani cenovku, aby si nemusel údaje z ní zapisovat. V USA jsem si v Sephoře fotila vše co jsem potřebovala, nejen cenovky, ale dokonce i samotné výrobky! Upřímně by mě zajímalo, o co jim jde. Jestli se obávají nějaké průmyslové špionáže, tak myslím, že když si bude konkurence chtít jejich regály vyfotit, tak si to vyfotí a neudělají s tím nic. Jenom tím ale prudí zákaznice, které si opravdu chtějí jen vyfotit cenovku nebo zboží, na které si chtějí před koupí najít recenze na internetu, speciálně u těch dražších položek.
Nakonec to tam ani moc neřešili, fotila jsem průběh telefonem a nikdo mi nic neřekl.

 

 

Vyrazily jsme tedy s Věrkou úplně nenalíčené do zličínské pobočky. Ujala se nás sympatická slovenská slečna s barevnými vlasy. Nejprve nás upozornila, že právě probíhá akce a pokud si koupíme něco z produktů, kterými nás líčí v hodnotě nad 600 Kč, tak máme líčení zdarma. Což je docela zajímavá informace. Příště, až budu v Sephoře chtít něco koupit, tak si to naplánuji před nějakou večerní akci a nechám se k tomu zdarma nalíčit. Protože jak jsem tak pochopila, tak se jedná o akci, která trvá pořád.  

Slečna se Věrky vyptala na její denní zvyklosti ohledně péče o pleť a pak se dala do díla. Vždycky nám přesně říkala, co přesně dělá a proč. Zajímavé pro mě bylo, dívat se, jak líčí Věrku, protože jsem jí mohla koukat pod ruce.


Věrka před.


Slečna nám všechno vysvětlovala.


Věrku líčila paletkami Naked.


Kleštičky na řasy.


Použila na ni make-up značky Make Up Forever HD. Poslední novinka na trhu make-upů, prý vhodný na focení.


Tvářenka.


A hotovo.


Voilá!

Pak jsem šla na řadu já. Slečna se také vyptala a pustila se do práce.


Před.


A výsledek.

S líčením jsme obě byly spokojené, hlavně s možností konzultace s odborníkem a získání cenných typů. Líčení stojí 300 Kč, ale jak jsem psala v úvodu, v případě nákupu výrobků nad 600 Kč, je zdarma. Čili, chce li si někdo koupit dražší make-up nebo paletku nebo cokoliv, může se objednat, nechat se s výrobkem nalíčit a bude mít pak tuto službu zdarma. A to se vyplatí:-)

 


www.yirina.net