16. 4. 2015
 

Zachraň moje vlasy
 

(testování na slepo)


Šampón a následná péče

 

Úplně náhodně jsem se dozvěděla o akci, kdy záměrně skrytá firma rozeslala zájemkyním 600 kusů testovacích sad šamponu a následné péče k ozkoušení. Přihlásila jsem se a vešla se do první šestistovky. Balíček po pár týdnech dorazil, ve chvíli, kdy jsem na to už téměř zapomněla. V obálce byla krabička, v té dvě lahvičky a leták s informacemi.
Rozhodla jsem se tedy tajemný výrobek vyzkoušet.
Moje vlasy jsou barvené, rovné, rychle rostoucí.


Obálka ve které sada přišla.


V obálce byla krabička.


V krabičce dvě lahvičky.


Návod na použití.


Složení. Stejně těm názvům nerozumím a netuším, co to je.


Letáček.


Problém nastal s nedobytností obsahu lahvičky. Ta je totiž docela malá, vyrobená z tvrdšího plastu. Když chce člověk vnitřek vymáčknout, musí lahvičku zmáčknout. A to je ve sprše s mokrýma rukama trošku problém. Jednou rukou se člověk pokouší zmáčknout lahvičku a vymáčknout do dlaně druhé ruky. Párkrát mi lahvička vyklouzla z ruky a vyletěla do prostoru, až jsem to vyřešila tak, že jsem ji chytila oběma rukama a obsah vymáčkla na koleno, odkud jsem ho setřela rukou a nanesla na vlasy:-)
První, co mě zaujalo, byla vůně. Okamžitě se mi totiž vybavila vzpomínka na šampon Elseve od L´Oreal, v bílé lahvičce s modrými nápisy, který jsem používala někdy kolem roku 1994. Přesně takhle voněl a kvůli té vůni jsem ho tenkrát měla ráda. Myslím, že už takhle řada není v prodeji.


Moje aktuální šamponová výbava.


Dál jsem pokračovala jako obvykle. Šampon, smytí, kondicionér, smytí. Nic neobvyklého.

Před rozčesáváním vlasů normálně používám ještě balzám pro snadné rozčesávání vlasů, který na vlasy nastříkám a už neomývám. Mám momentálně doma tyto balzámy tři, od Lorealu, Pantene a Nivey a používám je tak náhodně, po kterém zrovna sáhnu. Nyní jsem se rozhodla, že to tedy zkusím napřed bez tohoto balzámu a až pokud vlasy nepůjdou rozčesat, tak po něm sáhnu. Ale nebylo to potřeba, vlasy šly krásně rozčesat i bez použití dodatečného přípravku.


Vlasy mokré, rozčesané.

Normálně si vlasy nefénuji, jen je nechám volně uschnout, většinou jdu i spát s mokrými vlasy. Ono je to stejně jedno, protože v práci mám na hlavě většinu pracovní doby klobouk a vlasy pod ním stažené do drdolu a tak se péči o ně nějak extra nevěnuji. Používám běžné šampony a kondicionéry z drogérie, nejvíce Loreal Elseve, Syosse, Gliss Kur, většinou když vidím nějakou akci, tak je koupím do zásoby. Už kvůli zmíněnému nošení klobouku se mi občas udělají lupy a tak sahám i po speciálních přípravcích na jejich odstranění. Vlasy si barvím už asi 20 let na černo, moje přirozená barva je takový tmavší špinavý blond, ale myslím, že k této barvě se nikdy nevrátím.


Vlasy po uschnutí.


Výsledek po uschnutí.

Šampon z balíčku bych ohodnotila jako příjemně voňavý, mile mě překvapilo, že díky následné péči šly vlasy krásně rozčesat, bez nutnosti použít nějaký další prostředek. Vlasy pěkně voní a vypadají nadýchaně.
Zkrátka lepší nadprůměr z drogerie. Když bude tento výrobek za přijatelnou cenu, klidně si ho koupím.

Uvidíme, co z této marketingové kampaně bude.


www.yirina.net