31. 12. 2015
 

HOT or NOT

November & December /  Listopad & Prosinec

Výrobky které jsem používala v listopadu a prosinci. 
 


 

Catrice Cosmetic - Made to stay (highlighter pen)

(Rozjasňující pero - cena 99 Kč)
 

HOT
 
(koupím si znova)
 


Rozjasňující pero je věc, kterou jsem ještě neměla, ani od žádné jiné značky. Koupila jsem si ho na doporučení z nějaké video recenze, myslím, že to byla Petralovelyhair. Používá se do vnitřního koutku oka a pod obočí. Já si dřív kreslila tenkým štětečkem pod obočí linku korektorem, nyní používám toto a je to mnohem lepší. Dělá to perleťový odstín a vypadá to lépe.
Cena byla asi 99 Kč. Myslím, že to vydrží hodně dlouho a tak se tato pomůcka koupit vyplatí.

 

 


 

Catrice Cosmetic - Liquid Camouflage

(korektor - cena 99 Kč)
 

HOT
 
(koupím si znova)

 

I druhý výrobek od značky Catrice jsem koupila na základě toho, že o tom mluvila Petralovelyhair. Já jsem nikdy nechápala, proč všichni tak masivně používají ty korektory pod oči, protože si myslím, že kruhy pod očima zas tolik lidí nemá, včetně mě (kromě pár dnů v roce, kdy se z nějakého důvodu nevyspím tolik, kolik bych chtěla). Ale pak jsem to zkusila s korektorem od Astoru a docela jsem koukala, co to dokáže udělat. Nejsem schopná úplně přesně posoudit, jak moc to kryje, protože kruhy pod očima nemám, ale rozjasňuje to velmi dobře. A opět, za tu cenu (pod 100 Kč) je to určitě must have v kosmetické výbavě.
Oproti korektorům od Astoru (mám dva), mi velmi vyhovuje způsob nanášení - vyšroubovávací aplikátor s malou houbičkou. Člověk si naťupká na pleť přesně tolik prostředku, kolik potřebuje. Dál to roztírám štětcem.

 


Tento typ aplikátoru mi vyhovuje ze všech nejvíc.

 


 

Balea - Pleťový čistící olej

(odličovací olej -cena 69 Kč)
 

NOT
 
(nekoupím si znova)

 

Tento odličovací olej uvedla Balea na trh (privátní značka drogerie DM) spolu s micelárními vodami. Koupila jsem si všechny tři výrobky, obě micelárky i toto odličovadlo. S micelárními vodami jsem spokojená, ale s tímto výrobkem ne. Když se s tím chci odlíčit dle návodu (nastříkat 2-3 střiky na konečky prstů, vmasírovat do obličeje a pak smýt vodou), tak mi to jen rozpatlá všechen make-up po obličeji tak, že vypadám jak černoch a rozhodně jen opláchnutí vodou to nevyřeší, to chce pak ráznější zásah. Ten olej se rozteče všude, do vlasů, po předloktích, kape to na oblečení....No, na tohle já nemám nervy. Abych to neodsuzovala na základě svého subjektivního pocitu, poprosila jsem i Hanku, jestli by to nevyzkoušela a měla z toho stejný dojem.
Stojí to sice asi 69 Kč, ale vzhledem k tomu, že to udělá víc škody než užitku, tak to pro mě byly vyhozené peníze.
Jediné pozitivum, co jsem na tom našla, je, že to má hezkou lahvičku. Což je ale u odličovače nedostatečné.

 


 

Balea - Micelární voda

(micelární voda - cena 99 Kč)
 

HOT
 
(koupím si znova)

 

Micelární voda od Balea za bezkonkurenční cenu na českém trhu - 400 ml za 99 Kč. Mají dva druhy, koupila jsem si oba a kdyby někdo skryl polepky na lahvičce, tak je od sebe nepoznám. Za ty peníze je úplne parádní, mě toto balení vydrží tak 3 týdny a tak si ji určitě budu kupovat. Myslím, že ty micelárky jsou stejně všechny stejné, ještě se mi nestalo, že by nějaká odličovala lépe či hůře.

 

 Essence - Make me brow

(gel na obočí - cena 130 Kč)
 

HOT
 
(koupím si znova)

 

Takovýchto řasenek na obočí je na trhu více, od těch nejdražších např. od Benefitu (stojí snad asi skoro 1000 Kč) po tyto levnější od značek typu Catrice nebo Essence. Tato moje stála 130 Kč. Je to vlastně řasenka, v hnědé barvě, která se použije k uhlazení a dobarvení obočí. Já si obočí nejprve upravím pomocí setu od Make Up Revolution, kdy si doplním mezery tenkým štětečkem a trošku dodám barvu a až poté ho "učešu" tímto barevným gelem v řasence. Neměla jsem možnost zkusit třeba některou z těch dražších variant těchto řasenek, ale nemyslím si, že by tam byl nějaký propastný rozdíl. Tato prostě plní svůj účel a nevím, co by musela dělat ta dražší za zázraky, aby se vyplatilo investovat o tolik peněz navíc.  

 

 


 

Garnier Fructis - Color Resist Shine and Care

(sprej na barvené vlasy - 99 Kč)
 

MOŽNÁ
 
(koupím si možná znova)

 

Dvousložkový sprej na vlasy od Garnieru na barvené vlasy má způsobit lesklé a zdravé vlasy. Mám takovýchto sprejů hodně a používám je střídavě, takže nemůžu říct, jestli zrovna tento má nějaký extra účinek. Od té doby, co jsem tyto spreje začala používat, se mi vlasy o dost zlepšily, ale asi to nebude výsledkem jednoho z nich, spíše je to tou komplexní péčí.
Používám je vždy na noc, kdy si vlasy rozčešu, nastříkám jedním z těchto sprejů a zapletu do copu. Ráno je pak rozčešu a nastříkám zase jiným. Myslím, že je dobré, používat jich více na různé vlasové problémy, suché vlasy, barvené, zničené, bez objemu atd. a ony si ty vlasy z toho vezmou, co potřebují. 
 

 


 

Dermacol - Sheer Face Illuminator

(zkrášlující fluid - cena 260 Kč)

HOT !!!
 
(určitě si koupím znova)

 

Tohle by pro sebe nazvala objevem roku 2015. Je to fluid, který se smíchá s make-upem, čímž mu dodá takový jako zářivější, perleťový a zdravější vzhled. Mně to dodává pocit, že ten make-up je trošku řidší a ne tolik hutný. Píší na tom, že se to dá používat i samostatně, ale to jsem ještě nezkoušela. Míchám s tím i BB krém a to dělá velmi pěkný výsledek. Má to pumpičku, takže si napřed aplikuji na hřbet zápěstí make up a na to tento fluid. Poté to štětcem promíchám a nanesu na tvář. Škoda, že jsem tuhle super věc neobjevila dřív.  

 

 


 

Ryor - Oční krém

(oční krém s koenzymem Q10 - cena 130 Kč)

HOT
 
(koupím znova)

 

Začal mi docházet oční krém co mám od Biodermy, tak jsem se začala ohlížet po novém. V Rossmannu měli v akci za 99 Kč krém od Ryoru, ale nestihla jsem si tam v době jejího trvání dojít a tak jsem ho nakonec koupila za normální cenu, ale aspoň mě na něj leták s akcemi upozornil. Ryor mám ráda, mám několik výrobků od této značky a tak nebylo co řešit. Krém je klasicky v tubě, dobře se aplikuje, je příjemný. Nemám co mu vytknout, takže za tuto cenu je určitě fajn. Snažím se krémy střídat, takže po tomto si koupím zase jiný, ale až jich zase pár protočím, tak se k tomuto zase vrátím.

 


www.yirina.net