10.11. 2015
 

Dermacol
 

Wake & Make Up

 

Novinka od Dermacolu se objevila před pár týdny. Dermacol mám ráda a tak jsem se rozhodla, že ho vyzkouším. Ve značkové prodejně Dermacolu a v jejím e-shopu je tento produkt stejně jako většina dalších, dražší než v drogeriích. V Dermacolu ho prodávají za 329 Kč, v DMku za 269 Kč.

Odstíny
Vyrábí se ve čtyřech odstínech. Několikrát jsem ho byla okukovat a vybírat ten správný. Ač jsem dost světlá, vyšlo mi, že pro mě bude nejvhodnější odstín č. 3 (1ka je nejsvětlejší, 4ka nejtmavší). Mrzi 3kou a 4kou je veliký skok, 4ka už je opravdu hodně tmavá. 1ka a 2ka jsou zase extrémně světlé. Nevím, nevím, ale myslím, že většina lidí má barvu pleti někde mezi 3kou a 4kou.

Balení
Make up je prodáván v lahvičce, o které jsem si podle obrázků myslela, že je plastová. Když jsem ho pak vzala do ruky, tak jsem byla překvapena, že je těžší a zjistila, že je to tím, že obal není plastový, ale skleněný. Což je dobře, skleněný se mi líbí víc. Jinak má klasickou pumpičku, skrz kterou se dostává z flakonu ven.

Aplikace
Pumpičkou si stříknu make up na ruku a odtud přenáším štětcem na tvář a zapracuji (přes podkladovou bázi). Roztírá se pěkně, není příliš hustý ani moc řídký.

Make up fixuji transparentním pudrem. Je více než středně krycí, ale ne hutný. Sjednotí barvu pleti, vyhladí ji a vytvoří dojem sametového vzhledu.

Jsme s ním spokojená, kryje dobře a nemám pocit, že by mi ucpával póry. Mně osobně vyhovuje víc, než třeba inovovaný make-up od L´Oreálu True Match. Z těch vlastností, co slibuje reklama, bych řekla, že platí to, že okamžitě projasní pleť a opticky odstraní vrásky. Také souhlasím s tím, že dodá pleti svěžest, hebkost a zmatnění. Jako plus je to, že má hezkou a stylovou lahvičku, která je stejná a přesto jiná, než ostatní.
Za sebe doporučuji. 
 


www.yirina.net