20. 5. 2015
 

L´Oreal / Make Up Revolution
 

Brow Sets
 

Sety na úpravu obočí
 


Vždycky jsem obdivovala, jaká kouzla s tvarováním a líčením obočí jsou někteří vizážisté schopni vytvořit. Sama jsem si na toto nikdy netroufala, krom toho, že občas jsem si nechtěně obočí přeškubala příliš a pak čekala, až doroste:-) S tím, jak se objevily sety specializované na domácí úpravu obočí v parfumériích a drogeriích, se zlepšila možnost, naučit se s nimi pracovat i pro ty, které dříve moc nevěděly, jak na to, jako třeba já.
V okamžik, kdy jsem se rozhodla, že si to tedy koupím a vybrala si set od společnosti Make Up Revolution (129 Kč), se zrovna na trhu objevila ta samá věc od firmy L´Oreal (zaváděcí cena 249 Kč / potom 300 Kč). Nakonec jsem tedy koupila oba sety s tím, že aspoň udělám porovnání. Voila:

L´Oreal má ve svém setu pouze dva stíny (resp. stín a vosk) a Make Up Revolution čtyři. L´Oreal nabízí odstíny "Light to Medium" a "Medium to Dark", Make Up Revolution "Light Medium" a "Medium Dark". V obou případech jsem volila tmavší variantu. I tak mi přijdou obě pořád dost světlé a myslím, že by mohly být klidně tmavší. Připadá mi, že to tady dělají firmy přesně obráceně. Na jedné straně nám cpou tmavé odstíny make-upů, protože ty nejsvětlejší se na náš trh nedodávají a na druhou stranu tmavý set na obočí je světlý.
 


Krabičky se sety. Make Up Revolution vlevo, L´Oreal vpravo. V L´Orealí krabičce je průhledná fólie s mini návodem, jak se stíny pracovat.


Obě obsahují mini pinzetku. Make Up Revolution štěteček, L´Oreal oboustraný štěteček s kartáčkem.


Vzhled krabiček z vrchu.


Informace zespoda.


L´Oreal


Make Up Revolution


 

L´OREALV levé části je vosk, který se má dle návodu nanést jako první a vytvarovat jím obočí. V pravé části je barevný stín na dobarvení.


 


 

MAKE UP REVOLUTION

 


V levé spodní části je vosk, ostatní 3 jsou na stínování.

 

První dny jsem sety v rámci objektivního zhodnocení střídala. Jeden den ten a druhý den druhý.  Ale ty poslední už sahám víceméně pouze pro ten od Make Up Revolution. Vyhovuje mi, že nabízí tmavší odstín a proto se s ním dá lépe pracovat.Make Up Revolution je o dost tmavší, než L´Oreal. I tak bych uvítala ještě tmavší odstín a to nejsem úplně tmavý typ.


Vosk ze setu nepoužívám, fixuji nakonec obočí speciální hnědou "řasenkou" od Rimmelu. Na nanášení nepoužívám aplikátor ze setu, ale speciální štěteček na tyto účely koupený v Sephoře.

 

Celkové hodnocení:
Pro mě a moje potřeby je lepší set od Make Up Revolution. Nabízí tmavší barvu stínu, plus dva další světlejší, na rozdíl od jedné barvy L´Orealu. Stříbrná krabička L´Orealu je ale mnohem hezčí a vypadá luxusněji. Černá plastová od MUR je hned oťapkaná a je na ní vidět každý otisk. Nevím, jestli je to jen ten můj kus, ale otevírání trošku drhne, musím vždy použít trošku manuální sílu, protože se zacvákávátko zasekává a nejde otvírat.
Je to ale dobrá pomůcka, vždycky jsem si domalovávala obočí maximálně tužkou, což se leckdy moc nepovedlo. Tyto sety stínů s voskem jsou dobrý nápad a vzhledem k tomu, že se dají pořídit za pakatel, by měly patřit do každé kosmetické výbavy, protože upravené obočí umí udělat hodně.
 


www.yirina.net