31. 3. 2015
 

Bioderma
 

Matriciane Fermeté + Matriciane Sérum


Denní krém a noční sérum

 

Značce Bioderma jsem nikdy nevěnovala příliš velkou pozornost. Byla to pro mě jedna z těch "lékárenských" kosmetických značek s doktorsky znějícím názvem. Na začátku loňského roku jsem se někde na blogu dočetla o akci Bioderma for eveyone, ve které byl každý měsíc v prodeji jeden z výrobků za 99 Kč. Byl s tím tedy trošku logistický problém, protože do lékáren se dodávalo jen omezené množství výrobků (co kde říkali, tak max. 10 kusů) za tuto cenu. Ale téměř vždy se mi povedlo produkt měsíce sehnat. Díky tomu, jsem se o Biodermu začala zajímat více a zjistila, že mají zajímavé portfolio produktů a začala jsem si kupovat další a další výrobky. Na Facebooku jsem se přihlásila do skupiny Bioderma a tak jsem v obraze o aktuálních novinkách a akcích. Myslím, že Bioderma tímto aktivním marketingem na sebe upozornila spoustu nových zákaznic. On i ten název značky, složený ze slova Bio a derma působí důvěryhodně, vždyť být bio je teď velmi in a derma zní přímo lékařsky a tak spojení těchto slov vzbuzuje maximální důvěru.
Zatím nejspokojenější jsem s BB krémem a micelární vodou, ale ani ostatní výrobky mě nezklamaly.
 
Před pár týdny jsem v lékárně narazila na doprodej vánočních kazet "červené" řady Matriciane, která je určená pro zralejší pleť. Do této kategorie už spadám a protože cena sady ve které je denní krém a noční sérum vyšla na polovinu ceny, než pokud bych kupovala oba výrobky extra, neváhala jsem a koupila si tento set.

Noční sérum aplikuji na noc (překvapivě:-), přes něj dávám ještě noční krém (momentálně Ryor s extraktem z červených hroznů). Denní krém používám na den, pod něj dávám sérum z granátového jablka od firmy Pharmatheiss, na něj pak BB krém Bioderma Sensibio.
Mám na čele mezi obočím kolmou vrásku, způsobenou tím, že se často kaboním a také mhouřím oči před světlem. Hloubka vrásky je intenzivnější, pokud mám za sebou sérii dnů, kdy méně spím a naopak. Po třech dnech volna, kdy spím 12 hodin denně, se tato vráska vyhlazuje. S přibývajícím věkem, ale čím dál pomaleji. Prvních změn jsem si všimla asi 3. den používání. Tato moje vráska se začala vyhlazovat, přestože jsem zrovna jela sérii několika směn za sebou i s večerním programem, takže o dostatku spánku se moc mluvit nedalo. Po týdnu už si toho všimla i Veru v práci, která mi řekla, že si myslela, že jsem byla na botoxu.
S účinkem krému a séra jsem maximálně spokojená a pořád tomu nemůžu věřit, že nějaký krém má takový účinek. Jen mám teď trošku obavy, jak dlouho výsledek vydrží a co se stane, pokud ho přestanu používat. Pokud se oba produkty kupují mimo akční set separátně, je cena vyšší. Na druhou stranu, účinek je viditelný po několika použitích a tak se tato investice rozhodně vyplatí. To už jsem měla krémy, které stály trojnásobek, ale žádný extra účinek neměly.   
 


Vánoční edice.


Červená je moje nejoblíbenější barva, proto je mi i to balení sympatické. 


Co se slibuje na krabičce, se opravdu stalo.


Objem balení je 30 ml, lahvičky vypadají pěkně a kvalitně.

 

Celkové hodnocení:
+ účinek viditelný po třech dnech používání!
+ příjemná konzistence i vůně
+ hezké balení
+ výhodná cena setu krému a séra
- vyšší cena pokud se nekupuje v akci 
- objem balení jenom 30ml


www.yirina.net